Kdo jsem a co dělám?

Jmenuji se Lucie Sommerová a jsem tu pro vás

Profesně jsem mnoho let pracovala jako kosmetička, vizážistka, manikérka a pedikérka. Tato práce mě vždy velmi bavila, ale cítila jsem, že pomáhám lidem pouze „po povrchu“. Více než 5 let jsem působila ve farmaceutickém průmyslu. Energeticky mě to zcela vyčerpalo, ale na druhou stranu velmi silně namotivovalo vrátit se k tomu, k čemu mě to podvědomě vždy táhlo. K přírodě a její účinné síle a možnostem. Vrátila jsem se k aktivní práci na sobě, dalšímu sebevzdělávání, k síle Matky Země a od toho byl už jen krůček k Bachovým esencím.

Vím jak jsou emoce důležité, proto se jimi zabývám

Vždy jsem byla citlivější na vnímání energií a umím nacítit, co se skrývá pod povrchem. Sama jsem matkou čtyř slečen, a tak vím jak najít i dětské bolístky. Velmi se mi osvědčuje dodat samotnému systému léčení pomocí esencí duši, intuici a otevřenost. Klienti se mi tak lépe otevřou. Už jen tím pracují sami na svém uzdravení. Začínáme většinou v slzách a končíme s úsměvem.

Lucie Sommerová a pipeta Bachovy esence

Jsem držitelkou těchto certifikátů

Neustále pracuji na svém osobním i profesním rozvoji. Snažím se zdokonalovat své služby a nacházet nové cesty, při řešení každodenních problémů.

Sledujte mé aktivity na sociálních sítích

Snažím se být aktivní na sociálních sítích a pravidelně tak přinášet pohled
do zákulisí nabízených služeb. Často se potkávám s řadou zajímavých
a inspirativních lidí a sdílím přínosy, které mi tato setkání přinesou. Budu ráda, když mne začnete sledovat a společně budeme v kontaktu. O zajímavých událostech píši také na svém blogu.

Lucie Sommerová